Otevřít menu

Služby

Zakázkové mytí

Zakázkové mytí dílů na ultrazvukové pračce s použitím mycí chemie na vodní bázi v součinnosti s ultrazvukem. A odmaštění na vakuovém odmašťovacím stroji s použitím rozpouštědla.

Poradenství

Naši technicko-obchodní zástupci se snaží vždy na základě požadavků zákazníka nalézt to nejefektivnější řešení. Před nákupem odmašťovacích a mycích zařízení zajišťujeme ve spolupráci s výrobcem zařízení, testy mytí. V případě zájmu jsme schopni dodat laboratorní výsledky testů čistoty, dle aktuálních EU norem. Poradenskou činnost poskytujeme nejen před nákupem nového zařízení, ale i později během jeho provozu. v případě změny výroby nebo požadavků na dané zařízení navrhujeme rozšíření stávajícího zařízení tak, aby zákazník dokázal splnit nové požadavky na kapacitu, čistotu a provoz zařízení. Naší prioritou je poskytnout zákazníkovi takové zařízení, které umožňuje flexibilitu jeho výroby, její efektivitu a je šetrné vůči životnímu prostředí.

Prodej

Po podpisu smlouvy nebo obdržení objednávky na zařízení na mytí, odmašťování a třískové hospodářství, ještě před zahájením výroby daného zařízení, zákazník obdrží k odsouhlasení výkres s veškerými údaji týkajícími se technických přívodů. S výjimkou odlučovačů olejové mlhoviny je součástí prodejního servisu před-přejímka u výrobce zařízení a po instalaci finální přejímka ve výrobním závodu zákazníka.

Instalace

Naši servisní technici Vám nainstalují a uvedou do provozu všechna námi dodávaná zařízení. Po uvedení do provozu je samozřejmostí zaškolení obsluhy, údržby popř. programátorů a předání veškeré dokumentace v českém jazyce.

Servis

Naše firma zajišťuje jak záruční tak po záruční servis na veškerá námi dodávaná zařízení. Snažíme se pružně reagovat na požadavky našich zákazníků a naší snahou je především zajistit krátký reakční čas našich techniků a snížit odstávky jednotlivých zařízení na minimum tak, aby nedocházelo ke zbytečným prostojům ve výrobě našich zákazníků.

Dodávka náhradních dílů

Pro veškerý sortiment, který dodáváme máme většinu náhradních i spotřebních dílů na našem skladě v Kuřimi u Brna. Spolupracujeme s dopravci, kteří dokáží v případě nutnosti, dodat zboží ve velice krátkém termínu. Snažíme zajistit vše tak, abychom zkrátili prostoje stroje na minimum.